0 312 222 12 90 (Pbx) 0 312 222 12 99 0 312 222 11 42 ankara@turcev.org.tr

Haberler SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM SOHBETLERİ BAŞLIYOR!

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM SOHBETLERİ - @mavibayrakturkiye instagram

Turizm sektörü ve belediyeler açılış hazırlıklarına devam ederken ve evlerde olduğumuz şu dönemde, biz de sohbetlerimizle bu süreci bilgilendirici bir şekilde tamamlamak istedik. Pandemi sürecinde “Çevre Sağlığı Olmadan Sürdürülebilir Turizm Olmaz” sloganımızı tekrarlıyoruz. Konuyu biraz daha derinden işlemek ve seyahat sektöründeki kırılganlıkları azaltmak için neler yapılması gerektiği konusunda sohbetler ile bilgilerimizi güncellemek istedik. Canlı yayınlarımızı @mavibayrakturkiye hesabımızı takip ederek izleyebilirsiniz!
 
Turizm sektörü ve belediyeler açılış hazırlıklarına devam ederken ve evlerde olduğumuz şu dönemde, biz de sohbetlerimizle bu süreci bilgilendirici bir şekilde tamamlamak istedik.  Pandemi sürecinde “çevre sağlığı olmadan sürdürülebilir turizm olmaz” sloganımızı tekrarlıyoruz. Konuyu biraz daha derinden işlemek ve seyahat sektöründeki kırılganlıkları azaltmak için neler yapılması gerektiği konusunda sohbetler ile bilgilerimizi güncellemek istedik. Bize katılırsanız çok seviniriz!
Canlı yayınlarımızı @mavibayrakturkiye hesabımızı takip ederek izleyebilirsiniz!
5 programlık bir set olarak yapacağımız yayınların moderatörlüğünü Mavi Bayrak Ulusal Koordinatörü Almıla Kından Cebbari üstlenecek. Konuklarımız ve yayılerine ilişkin bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Keyifli izlemeler!