0 312 222 12 90 (Pbx) 0 312 222 12 99 0 312 222 11 42 ankara@turcev.org.tr

Haberler Küresel Eylem Günleri 2024 Yılı Kampanyası Başladı

Sürdürülebilir bir gelecek için Dünya’nın dört bir yanındaki okulları etkili işbirlikleri amacıyla bir araya getiren 10 günlük FEE Küresel Eylem Günleri Kampanyası'nın 2024 yılı etabı başladı.

Çevresini pozitif yönde dönüştürmeyi amaçlayan bu küresel kampanyanın detayları:

Bu benzersiz kampanya, tüm insanlar açısından iklim konusunda gerçekçi değişimler yaratmak için önemli bir şans. Ve işte FEE Küresel Eylem Günleri 2024’ün bir parçası olmak için sebepler:

  • Küresel ilişki: Geçtiğimiz yıl 80’den fazla ülkeden 217,300 katılımcı Küresel Eylem Günleri’nde yer aldı ve 2024 yılında bu sayının daha da artması bekleniyor!
  • Etkili girişimler: İklim eylemi, atık - kirlilik azaltımı ve biyoçeşitliliği koruma konularında değerlendirilebilir-ölçülebilir etkiler. Yerelde gerçekleştireceğiniz eylemler küresel anlamda pozitif değişime katkı sağlayacaktır. 
  • Esnek lokasyon: Okulda, sahilde ya da herhangi bir yerde- Nerede olursanız olun, katılabilirsiniz. 

Nasıl Kayıt Olacaksınız:

Her geçen yıl daha da büyüyen bu küresel harekete katılmak için katılım linkini tıklayabilirsiniz: https://www.fee.global/global-action-days-2024

Yeni yılda tüm katılımcılara bu 10 günlük kampanya boyunca  öğrencilerle, arkadaşlarla ya da ailelerle günlük yapılabilecek etkinlik ve eylemleri içeren kapsamlı bir rehber gönderilecek.

Yaygınlaştırın:

Kampayaya kaydınızı gerçekleştirdikten sonra lütfen FEE Küresel Eylem Günleri 2024’e katıldığınız haberini çevrenize duyurun. Çünkü ne kadar kalabalıksak o kadar etkili!

Sorularınız ve daha fazla bilgi için ekookullar@turcev.org.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İklime adapte olma konusundaki heves ve gayretiniz için teşekkür ederiz.