0 312 222 12 90 (Pbx) 0 312 222 12 99 0 312 222 11 42 ankara@turcev.org.tr

Yeşil Anahtar Başvuru FormuYeşil Anahtar Ödülü Online Başvurusu

Yeşil Anahtar Ödülüne online olarak başvuruda bulunmak için aşağıda belirtilen adımları sırası ile yapmanız gerekmektedir.

ADIM 1:

Başvuru formunu online olarak, doldurulup gönder tuşuna basıldıktan sonra form online olarak kendiliğinden tarafımıza iletilecektir. Başvuru formunun çıktısını alıp taratıp tarafımıza ayrıca göndermeniz gerekmemektedir. (Başvuru formunu doldurduğunuz esnada herhangi bir elektrik veya internet kesintisi halinde başvuru formunu tekrar, en baştan, doldurmanız gereklidir.)


ADIM 2:

Taahhütname ve Yıllık eylem planı formlarını bilgisayarınıza indirip doldurduktan sonra, taratıp yesilanahtar@turcev.org.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. (Taahhütnamenin imzalı olması ön görülmektedir.)

Gönderilmesi gereken ekleri bilgisayarınıza indirip, hazırladıktan sonra, taratıp yesilanahtar@turcev.org.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. (Eklerin birer kopyasını hazırladığınız/hazırlayacağınız Yeşil Anahtar dosyasın da koymanız gerekmektedir. Eklerin, gönderilme ve Yeşil Anahtar dosyanızda saklama sıralaması, bilgisayarınıza indireceğiniz word dosyasındaki sıralama ile aynı olmalıdır.)

Taahhütname’yi bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız

Yıllık Eylem Planı’nı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız

Gönderilmesi gereken ekleri bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız


ADIM 3:

Denetim sırasında incelenek olan belgeler. Uluslar ve uluslararası denetim sırasında hazırlamış olduğunuz Yeşil Anahtar dosyasında yer alması gerekmektedir.

Denetim sırasında incelenecek olan gerekli belgeleri indirmek için tıklayınız