0 312 222 12 90 (Pbx) 0 312 222 12 99 0 312 222 11 42 ankara@turcev.org.tr

Haberler TÜRÇEV 26. YIL KOORDİNASYON ÇALIŞTAYI

Türkiye Çevre Eğitimi Vakfı (TÜRÇEV), çeyrek asrı dolduran faaliyeti süresince edindiği deneyimlerle  26 Temmuz 2019 tarihinde Ankara’da Vakfın yıl boyunca yürüttüğü çalışmaların değerlendirildiği ve önümüzdeki yıllarda daha iyi çalışmalar yürütebilmek için yaratıcı fikirlerin derlendiği bir çalışma gerçekleştirdi. Çalıştay’a Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile Ankara Merkez Ofisi çalışanları katılım sağladı. 
 
Çalıştayın açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Epikmen, Vakfın ‘Yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili çalışanlar ve yönetim kurulu olarak ilk defa bir araya gelip çalışmalarımızı nasıl geliştirebileceğimizi konuşacağız. Bugün buradan oldukça fazla yaratıcı fikir çıkacağına eminim’ dedi. 
 
Yürütme Kurulu ve merkez ofis çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen Çalıştay, interaktif metotlarla katılımın arttırıldığı  bir şekilde TÜRÇEV ’in ihtiyaçlarına göre toplantının moderasyonunu gerçekleştiren Buket Atlı tarafından özel olarak tasarlandı. Çalıştay ’ın ilk kısmında Vakıf tarafından yürütülmekte olan çalışmalarla ilgili koordinatörler tarafından çarpıcı bilgiler paylaşıldı.
 
Çalıştayın ikinci kısmında ise 6 farklı masada her bir program özelinde ve TÜRÇEV genelindeki konular ele alındı. Her masada konuya ilişkin başarılar, gelişmeye açık olan konular, geliştirilmesi için yapılabilecekler konuşuldu.
 
Oldukça verimli geçen günün ardından Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Epikmen,  ‘25 yıllık deneyimimizin üzerine yenilerini ekleyerek çevre eğitimi alanında ilklere imza atmaya devam edeceğiz’ diyerek; konuşulan ve derlenen fikirlerin en kısa zamanda uygulamaya geçirileceğinin müjdesini verdi.